Prefabrik Ev Fiyatları
PREFABRİK HAZIR EVLER

Karmod prefabrik hazır evler uzun ömürlü yapı teknolojisiyle üretilmektedir. Betonarme binalara göre daha güvenli ev modelidir. Prefabrik hazır evler hafif çelik yapısıyla 10 cm duvar kalınlığında fabrika otomasyon sistemiyle üretilmektedir. Pencerelerinden kapılarına, çatı sisteminden tesisat sistemine kadar her detay kalite belgeli üretimlerden tercih edilmektedir. Prefabrik hazır ev yaptırmaya karar verdiğinizden itibaren kısa sürede kurulum yaparak size ev sahibi yapıyoruz. Karmod hazır evlerden beğendiğiniz model ve planda evi onayınız sonrası uzman teknik ofisimizde imalat detayları hazırlanarak üretime verilmektedir. Üretimi makina sistemiyle kısa sürede tamamlanan hazır evler montaj ekiplerimizce imalat detayına göre ortalama 3 – 5 gün içerisinde teslim edilmektedir. Karmod hazır ev modelleri uzman mimar ve mühendis kontrolünde hazırlanmakta olup, estetik görünümde fonksiyonel kullanıma sahip özelliktedir. Evlerimizin tamamı ülkemiz iklim koşullarına göre tasarlanıp üretilmektedir.

PREFABRİK HAZIR KONUTLAR

Prefabrik iki katlı hazır konutlarımız uzun ömürlü seri imalatla üretilmektedir. Prefabrik hazır konutlarımızda görünüm ve kullanım açısından villa konforunu bulacaksınız. Üstelik bu konfor için çok zaman beklemenize gerek yok. Yüksek kalitesinin yanı sıra seri üretim ve kısa sürede montajın getirmiş olduğu fiyat avantajlarıyla villa konforunda hazır konutlarımıza ortalama 1 hafta 10 gün içerisinde sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz model teknik ofisimizce imalatı detaylandırılarak otomosyon sistemiyle kısa sürede üretilmektedir. Uzman montaj ekiplerimizce de yerinde montaj yapılarak teslim edilmektedir. Karmod hazır konut modelleri uzman mimar ve mühendis kontrolünde hazırlanmakta olup, estetik görünümde fonksiyonel kullanıma sahip özelliktedir. konutlarımızın tamamı ülkemiz iklim koşullarına göre tasarlanıp üretilmektedir.

PREFABRİK EV FİYATLARI

Prefabrik ev fiyatları şimdi herkesi ev sahibi yapıyor. Fabrikasyon sistemiyle modern teknolojiyle üretilen Karmod prefabrik evler bilinenin aksine uzun ömürlü, yüksek kalite ve izolasyona sahip, estetik görünümlü fiyat olarak cazip ev modelidir. Prefabrik ev fiyatları; tek katlı veya iki katlı olması, metrekaresi, kullanılan çatı ve duvar kaplamasına göre değişiklik göstermektedir. Prefabrik ev fiyatları konusunda iletişim bölümündeki size en yakın satış ofisi yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz.

PORTATİF EV FİYATLARI

Portatif prefabrik ev fiyatlarıyla her zaman cazip ve ilgi odağı olmuştur. Günümüzde prefabrik üretim sektöründeki teknolojik gelişmelerle portatif prefabrik hazır evler uzun ömürlü ve demonte özelliğiyle farklı mekanlara kurulum imkanı sunmaktadır. Portatif ev fiyatlarında, sektörde lider üretici Karmod prefabrikten mutlaka bilgi ve fiyat alınız.

İKİNCİ EL PREFABRİK EV FİYATLARI

Prefabrik ev fiyatlarıyla en cazip yapı modelidir. İkinci el prefabrik ev fiyatlarını takip eden müşterilerimize stoklarımız dahilinde hizmet sunmaktayız. İkinci el prefabrik ev fiyatları konusunda iletişim sayfamızda yer alan satış ofislerimizin birinden bilgi alabilirsiniz.