Hazır Ev Fiyatları
HAZIR EV FİYATI

Karmod olarak uzun ömürlü, sağlıklı yaşam ortamına sahip, estetik hazır evler üretiyoruz. Yüksek kaliteli olarak modern teknoloji ile fabrika ön üretimli hazır evlerimizin fiyatlarına şaşıracaksınız. Yaşanabilir güvenli bir hazır eve Karmod'la 20 – 24 aylık kira bedeline ev sahibi olabilirsiniz. Hazır ev fiyatlarımız için iletişim sayfamızdaki size en yakın satış ofisimizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

PREFABRİK HAZIR EVLER

Karmod prefabrik hazır evler uzun ömürlü yapı teknolojisiyle üretilmektedir. Betonarme binalara göre daha güvenli ev modelidir. Prefabrik hazır evler hafif çelik yapısıyla 10 cm duvar kalınlığında fabrika otomasyon sistemiyle üretilmektedir. Pencerelerinden kapılarına, çatı sisteminden tesisat sistemine kadar her detay kalite belgeli üretimlerden tercih edilmektedir.

Prefabrik hazır ev yaptırmaya karar verdiğinizden itibaren kısa sürede kurulum yaparak size ev sahibi yapıyoruz. Karmod hazır evlerden beğendiğiniz model ve planda evi onayınız sonrası uzman teknik ofisimizde imalat detayları hazırlanarak üretime verilmektedir. Üretimi makina sistemiyle kısa sürede tamamlanan hazır evler montaj ekiplerimizce imalat detayına göre ortalama 3 – 5 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Karmod hazır ev modelleri uzman mimar ve mühendis kontrolünde hazırlanmakta olup, estetik görünümde fonksiyonel kullanıma sahip özelliktedir. Evlerimizin tamamı ülkemiz iklim koşullarına göre tasarlanıp üretilmektedir.

PREFABRİK HAZIR KONUTLAR

Prefabrik iki katlı hazır konutlarımız uzun ömürlü seri imalatla üretilmektedir. Prefabrik hazır konutlarımızda görünüm ve kullanım açısından villa konforunu bulacaksınız. Üstelik bu konfor için çok zaman beklemenize gerek yok. Yüksek kalitesinin yanı sıra seri üretim ve kısa sürede montajın getirmiş olduğu fiyat avantajlarıyla villa konforunda hazır konutlarımıza ortalama 1 hafta 10 gün içerisinde sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz model teknik ofisimizce imalatı detaylandırılarak otomosyon sistemiyle kısa sürede üretilmektedir. Uzman montaj ekiplerimizce de yerinde montaj yapılarak teslim edilmektedir.

Karmod hazır konut modelleri uzman mimar ve mühendis kontrolünde hazırlanmakta olup, estetik görünümde fonksiyonel kullanıma sahip özelliktedir. konutlarımızın tamamı ülkemiz iklim koşullarına göre tasarlanıp üretilmektedir.