Ev Fiyatları
EV FİYATLARI

Ev fiyatlarının sürekli yükseldiği günümüzde artık ev sahibi olmak hiçte kolay değil. Ancak ev fiyatları konusunda sizi rahetlatacak ve ev sahibi yapacak bir önerimiz var. Prefabrike hazır evler ve konutlarda uzman marka Karmod sizi cazip fiyatlarla ev sahibi yapıyor. Modern tesislerinde yüksek üretim kalitesiyle uzun ömürlü hazır ev üretimi yapan Karmod'la küçük birikimlerinizle kısa sürede ve kolayca ev sahibi olabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarımızı iletişm sayfamızdaki size en yakın satış ofisimizdeki müşteri temsilcilerimizle görüşerek öğrenebilirsiniz.

İKİNCİ EL EV FİYATLARI

İkinci el ev fiyatlarında beklentiniz cazip bir fiyatsa, size ilk defa sizing sahip olacağınız yepyeni bi rev öneriyoruz. Hem de 2. el ev fiyatlarından daha da cazip. Hazır ev yapı sektörünün son model makinalarıyla üretimi gerçekleştirilen Karmod prefabrike hazır evlere kısa sürede küçük birikimlerinizle sahip olabilirsiniz. Beklentilerinize göre ikinci ev fiyatlarına bakarken Karmod'la uzun ömürlü hayallerinizdeki eve sahip olacaksınız.

TAHTA EV FİYATLARI

Tahta evler; çevreci ve doğal olmaları ile beraber kolay kurulumlarıyla tercih sebebi ev madelidir. Size tahta evlerden beklentilerinizi ve daha fazlasını sunan hazır perfabrike ev modellerini öneriyoruz. Prefabrike hazır evler dönüşümlü, kolay kurulumlu, çevreye uyumlu, nakliyesi kolay olması özelliğiyle tahta ev fiyatlarına göre çok daha cazip evlerdir.

AĞAÇ EV FİYATLARI

Size ağaç ev fiyatlarının yüksek maliyetlerine karşı prefabrik dönüşümlü çevreci hazır evleri öneriyoruz. Dünya markası Karmod prefabrik hazır evler ve konutlar kısa sürede kurulum yapılmaktadır. İstenildiğinde başka bir mekana kolaylıkla taşınma ve kurulum imkanı sunmaktadırlar. Prefabrik evlere ağaç ev görünümlü doğal ahşap veya yalıpan tarzı dekoratif kaplamalar da uygulanabilmektedir.

SIFIR EV FİYATLARI

Sıfır ev fiyatlarıyla mı ilgileniyorsunuz ama arzu ettiğiniz özellikteki evi ayırdığınız birikimlerinizle alamıyorsunuz. Size uzun ömürlü, güvenli, iyi izoleli 'O' ev önerimiz var: Karmod prefabrike hazır evler. Karmod prefabrikle hem hayalinizdeki evi gerçekleştirin, hem de çok daha az ödeyin.

DUBLEX EV FİYATLARI

Dublex evler günümüzde bir çok insanın hayalini süsleyen ev modelidir. Dublex ev fiyatlarının yüksekliği bir çok insanın bu hayali gerçekleştirmesine engel olmaktadır. Hazır konut üretiminin lider firmalarından olan Karmod'la dublex eve cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Fabrika ön üretimli Karmod dublex hazır evler uzun ömürlü ve güvenli olup istenilen mekana kolayca montajı yapılmaktadır.

UYGUN EV FİYATLARI

Uygun ev fiyatları için en ideal çözüm yüksek yapı teknolojisiyle üretilen Karmod hazır evlerdir. Karmod hazır evler uzun ömürlü, yüksek kaliteli ve son derece güvenli yapılar olup fabrikasyon üretim modeli sistemiyle uygun fiyat avantajına sahiptirler.

EV ÜCRETLERİ

Ev ücretleri kiracıların en büyük sorunudur. Günümüzde artan ev kira ücretleri ve ay sonunun hemen gelivermesi kiracıların en büyük kabusunu oluşturmaktadır. Cüzi ücretlerle çalışıp geçinmeye çalışan kiracıları Karmod olarak küçük birikimleriyle ev sahibi yapıyoruz. Ev kira ücretlerinin yüksekliği artık kabusunuz olmasın. İhtiyacınıza göre uzun ömürlü modern bir eve Karmod prefabriki arayarak kolayca ve kısa sürede sahip olabilirsiniz.

EV FİYATI

Ev fiyatını artıran nedenler günümüzde yaygın olarak kullanılan betonarme binaların uzun üretim süreciyle beraber oluşturduğu yüksek maliyetlerdir. Ev fiyatı konusunda ev sahibi olma beklentisi olanları rahatlatacak çözümler üretiyoruz. Karmod prefabrik hazır evler ve konutlar fabrikasyon üretim sistemiyle daha düşük maliyetlerle, uzun ömürlü ve güvenli bir şekilde kısa sürede üretilmektedir. 10-15 gün gibi kısa bir sürede cazip ev fiyatıyla siz de ev sahibi olun.

EVLERİN FİYATLARI

Hazır evlerin fiyatları betonarme evlerin fiyatlarına göre kıyaslanamayacak kadar düşüktür. Buna karşılık prefabrik hazır evler uzun ömürlü, yüksek kaliteli, iyi izoleli ve estetik yapı çözümüdür. Prefabrik hazır evlerin fiyatlarını cazip kılan modern fabrika ön üretiminin sağladığı maksimum ve dengeli malzeme kullanımıdır. Prefabrik evlerde standartlaşmış malzeme kullanım sistemiyle israftan uzak daha seri üretim gerçekleştirilmektedir. Bu da prefabrik hazır evlerin fiyatlarını cazip kılmaktadır.

MÜSTAKİL EV FİYATLARI

Müstakil eve iyi fiyatla ve kısa sürede sahip olabilirsiniz. Karmod prefabrike hazır evler tek katlı ev veya çift katlı konut çözümlerinde yılların tecrübesiyle üretim gerçekleştirmektedir. Türkiyemizin iklim ve doğa koşullarına göre üretilen Karmod müstakil ev fiyatlarıyla da beklentileriniz için en ideal çözümdür.

BAHÇELİ EV FİYATLARI

Şehir yaşamı açısından düşündüğümüzde bahçeli ev herkesin hayali ama bahçeli ev fiyatları açısından bakıldığında hayalin ötesine geçilememekte. İster şehirde ister kasabada, köyde Karmod prefabrik bahçeli ev fiyatları konusunda sizi rahatlatıyor. Yüksek üretim kalitesi ve yapı estetiğiyle Karmod'la hayalinizdeki bahçeli eve uygun fiyatı ve 10-15 gün gibi kısa bir sürede kavuşun.

1+1 EV FİYATLARI

"Ucuz olsun diye 1+1 ev fiyatlarına baktım ama bütçemi çok aşıyordu." diyorsanız; size cazip bir 1+1 ev fiyatı sunuyoruz. Uzun ömürlü, güvenli Karmod hazır evlere küçük birikimlerinizle sahip olabilirsiniz. Türkiye genelinde ev sahibi yaptığımız çok sayıda aileden biri de siz olun.

2+1 EV FİYATLARI

2+1 ev fiyatlarına bakıp "Ben bu şartlarda nasıl ev sahibi olacağım?" diye dert etmeyin. Uzun ömürlü ve yüksek kaliteli Karmod prefabrike hazır evlerle hayalinizdeki 2+1 eve küçük birikimlerinizle sahip olun.

3+1 EV FİYATLARI

3+1 ev fiyatlarını görünce ev hayalinizden vazgeçmeyin. Fabrika modern üretim teknolojisiyle üretilen Karmod hazır evlere ister 3+1 ev veya daha büyüğüne hayalinizdeki oda ölçüleriyle sahip olun.

İKİ KATLI EV FİYATLARI

Artan gayrimenkul fiyatlarıyla beraber iki katlı ev fiyatları da sürekli artmaktadır. Karmod prefabrike hazır evler olarak iki katlı ev fiyatlarında yüksek kaliteyi çok cazip fiyatlarla sunuyoruz. Karmod prefabrik iki katlı evler; güvenlik, üretim kalitesi, izolasyonu, estetiği ile benzerlerinden ileri düzeydedir.

TEK KATLI EV FİYATLARI

Klasik betonarme yapı sisteminin sunduğu tek katlı ev fiyatları gözünüzü korkutmasın. Karmod prefabrik ve fiyatı ve kalitesiyle beklentilerinizin de ötesinde avantajlar sunuyor. Şimdi satış ofislerimizden birini arayarak uzun ömürlü, yüksek kaliteyle üretilen prefabrik tek katlı ev fiyatlarıyla beraber diğer ev çözümlerimiz konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

UCUZ EV FİYATLARI

Ucuz ev fiyatlarına mı bakıyorsunuz? Hayalinizdeki evi ucuz ev fiyatlarına bakarak bulamazsınız. Size küçük birikimlerinizle kolayca sahip olacağınız uzun ömürlü, kaliteli hem de yep yeni Karmod prefabrik hazır evi öneriyoruz. Satış ofislerimizi arayarak Karmod prefabrik hazır ev hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

KONUT FİYATLARI

Yılda 300 bin kişinin evlendiği İstanbul'da konut ihtiyacı sürekliliğini koruyor. Düzenli bir planlama yapılmaması nedeniyle sürekli stoklu çalışan inşaat sektörü kendi kendine hemen eritemeyeceği stoklar üretti. Bu stokları hemen eritememenin temel nedeni plansız bir şekilde ulaşımı ve altyapısı kolay olmayan bölgelere çok sayıda konutun yapılması. Henüz altyapısı, çarşısı, ulaşımı oturmamış bu bölgelerdeki konutları da tüketici tercih etmemektedir. Bu stok sorunuyla beraber bir gerçekte var ki; tüketici ulaşımı kolay, merkezi yerleşkelere daha yakın bölgelerdeki konut fiyatlarıyla daha çok ilgileniyor. Bu bölgelerdeki konutlar dış bölgelerdekine göre ihtiyacın altında olması nedeniyle merkeze yakın yerlerdeki konut fiyatlarını sürekli tırmandırıyor.

HAZIR EV FİYATI

Karmod olarak uzun ömürlü, sağlıklı yaşam ortamına sahip, estetik hazır evler üretiyoruz. Yüksek kaliteli olarak modern teknoloji ile fabrika ön üretimli hazır evlerimizin fiyatlarına şaşıracaksınız. Yaşanabilir güvenli bir hazır eve Karmod'la 20 – 24 aylık kira bedeline ev sahibi olabilirsiniz. Hazır ev fiyatlarımız için iletişim sayfamızdaki size en yakın satış ofisimizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.